Pokoje i Oferta

Do dyspozycji gości są dwa przestronne, komfortowo urządzone, całoroczne pokoje na piętrze naszego domu – każdy z łazienką i balkonem. Pokoje mieszczą od 2 do 4 osób – nieodpłatnie udostępniamy także łóżeczko dziecięce ze szczebelkami. Pomiędzy pokojami znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem elektrycznym, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy a nawet tosterem.

Nasi goście otrzymują na start koszyczek pysznych wiejskich jaj, świeży kozi serek i dzbanek najlepszego mleka od naszych kóz pasących się na ekologicznym, aromatycznym pastwisku. Jeśli pora jest odpowiednia, w naszym warzywniku zaopatrzycie się w świeże sezonowe warzywa. W łazience znajdziecie naturalne kosmetyki wyprodukowane na kozim mleku i serwatce, zawierające zioła z okolicznych pól i łąk.

Na podwórku znajduje się plac zabaw dla dzieci z piaskownicą i trampoliną. Zamiast metalowych drabinek i zjeżdżalni dzieciaki mogą poskakać po belach prawdziwej słomy i siana. Mamy też miejsce na tradycyjne ognisko pod chmurką i zadaszoną wiatę do grillowania z praktyczną lodówką na napoje. Na poddaszu budynku gospodarczego urządzono „bawialnię” na deszczowe dni z kilkoma sprzętami służącymi poprawie tężyzny fizycznej.

Koszt pobytu to 60 zł dziennie za osobę.
W przypadku jednej osoby w pokoju cena za dobę wynosi 90 zł.